LM2678SD-3.3/NOPB
IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON
قسمت # NOVA:
344-2945045-LM2678SD-3.3/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM2678SD-3.3/NOPB
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A 14-VDFN Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 14-VDFN Exposed Pad
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-VSON (5x6)
شماره محصول پایه LM2678
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)8V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 5A
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 260kHz