LM3691TL-3.3/NOPB
IC REG BUCK 3.3V 1A 6DSBGA
قسمت # NOVA:
344-2977542-LM3691TL-3.3/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM3691TL-3.3/NOPB
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 6-WFBGA, DSBGA
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 6-WFBGA, DSBGA
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -30°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-DSBGA (1.5x1.3)
شماره محصول پایه LM3691
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.3V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 1A
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 4MHz