ADP2138ACBZ-1.8-R7
IC REG BUCK 1.8V 800MA 6WLCSP
قسمت # NOVA:
344-3011675-ADP2138ACBZ-1.8-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP2138ACBZ-1.8-R7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 800mA 6-UFBGA, WLCSP
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 6-UFBGA, WLCSP
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-WLCSP (1.03x1.50)
شماره محصول پایه ADP2138
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.3V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 800mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 3MHz