ADP1614ACPZ-650-R7
IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
قسمت # NOVA:
344-3011754-ADP1614ACPZ-650-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP1614ACPZ-650-R7
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 4A (Switch) 10-VFDFN Exposed Pad, CSP
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 10-VFDFN Exposed Pad, CSP
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Up
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 10-LFCSP-WD (3x3)
شماره محصول پایه ADP1614
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)2.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 20V
جریان - خروجی 4A (Switch)
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBoost
فرکانس - سوئیچینگ 650kHz