LM2593HVSX-3.3/NOPB
LM2593HV SIMPLE SWITCHER POWER C
قسمت # NOVA:
344-2977389-LM2593HVSX-3.3/NOPB
شماره قطعه سازنده:
LM2593HVSX-3.3/NOPB
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
سازندهNational Semiconductor
RoHS 1
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DDPAK/TO-263-7
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداقل)4.5V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)60V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 2A
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 150kHz