TL5001AID
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
قسمت # NOVA:
345-3125806-TL5001AID
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TL5001AID
بسته استاندارد:
75
برگه اطلاعات فنی:
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - کنترلرهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
تابع Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIC
شماره محصول پایه TL5001
فازهای خروجی1
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 3.6V ~ 40V
چرخه وظیفه (حداکثر)100%
همگام سازی ساعتNo
رابط های سریال-
ویژگی های کنترلDead Time Control, Frequency Control
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Transistor Driver
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck, Boost, Flyback
فرکانس - سوئیچینگ 20kHz ~ 500kHz