TPS40055PWPR
IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
قسمت # NOVA:
345-3092819-TPS40055PWPR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TPS40055PWPR
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Regulator Positive Output Step-Down - DC-DC Controller IC 16-HTSSOP
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - کنترلرهای سوئیچینگ DC DC
Package case 16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-HTSSOP
شماره محصول پایه TPS40055
فازهای خروجی1
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 8V ~ 40V
چرخه وظیفه (حداکثر)94%
همگام سازی ساعتYes
رابط های سریال-
ویژگی های کنترلCurrent Limit, Enable, Frequency Control, Soft Start
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Transistor Driver
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ Up to 1MHz