LT1790AIS6-1.25#TRMPBF
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
قسمت # NOVA:
110-462266-LT1790AIS6-1.25#TRMPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LT1790AIS6-1.25#TRMPBF
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Series Voltage Reference IC Fixed 1.25V V ±0.05% 5 mA TSOT-23-6
More Information
دسته بندیPMIC - مرجع ولتاژ
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSOT-23-6
شماره محصول پایه LT1790
نوع مرجعسلسله
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت)1.25V
تحمل±0.05%
ضریب دمای10ppm/°C
نویز - 0.1 هرتز تا 10 هرتز10µVp-p
نویز - 10 هرتز تا 10 کیلوهرتز14µVrms
ولتاژ - ورودی2.6V ~ 18V
جاری - عرضه75µA
نوع خروجی Fixed
جریان - خروجی 5 mA