MAX6043CAUT33+T
IC VREF SERIES 0.5% SOT23-6
قسمت # NOVA:
110-834394-MAX6043CAUT33+T
شماره قطعه سازنده:
MAX6043CAUT33+T
بسته استاندارد:
2,500
Series Voltage Reference IC Fixed 3.3V V ±0.5% 10 mA SOT-6
More Information
دسته بندیPMIC - مرجع ولتاژ
سازندهAnalog Devices Inc./Maxim Integrated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-6
شماره محصول پایه MAX6043
نوع مرجعسلسله
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت)3.3V
تحمل±0.5%
ضریب دمای65ppm/°C
نویز - 0.1 هرتز تا 10 هرتز5.3µVp-p
نویز - 10 هرتز تا 10 کیلوهرتز9.5µVrms
ولتاژ - ورودی5.3V ~ 40V
جاری - عرضه650µA
نوع خروجی Fixed
جریان - خروجی 10 mA