LM4128BMF-2.5/NOPB
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-5
قسمت # NOVA:
110-830651-LM4128BMF-2.5/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM4128BMF-2.5/NOPB
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Series Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±0.2% 20 mA SOT-23-5
More Information
دسته بندیPMIC - مرجع ولتاژ
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-5
شماره محصول پایه LM4128
نوع مرجعسلسله
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت)2.5V
تحمل±0.2%
ضریب دمای75ppm/°C
نویز - 0.1 هرتز تا 10 هرتز275µVp-p
نویز - 10 هرتز تا 10 کیلوهرتز-
ولتاژ - ورودی2.9V ~ 5.5V
جاری - عرضه100µA
نوع خروجی Fixed
جریان - خروجی 20 mA