VND5T100LAJTR-E
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
قسمت # NOVA:
12-223081-VND5T100LAJTR-E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
VND5T100LAJTR-E
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Power Switch/Driver 1:1 N-Channel 16A PowerSSO-12
More Information
دسته بندیPMIC - سوئیچ های توزیع برق، درایورهای بار
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهAutomotive, AEC-Q100, VIPOWER™
نوع سوئیچGeneral Purpose
ولتاژ - بار8V ~ 36V
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)Not Required
رابط کاربری On/Off
بسته / مورد12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerSSO-12
شماره محصول پایه VND5T100
نوع ورودیNon-Inverting
Rds روشن (نوع) 100mOhm
حفاظت از خطاCurrent Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature
جریان - خروجی (حداکثر) 16A