VND5E050ACJTR-E
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
قسمت # NOVA:
12-223201-VND5E050ACJTR-E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
VND5E050ACJTR-E
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Power Switch/Driver 1:1 N-Channel 19A PowerSSO-12™
More Information
دسته بندیPMIC - سوئیچ های توزیع برق، درایورهای بار
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهVIPower™
نوع سوئیچGeneral Purpose
ولتاژ - بار4.5V ~ 28V
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)Not Required
رابط کاربری On/Off
بسته / موردPowerSSO-12
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه VND5E050
نوع ورودیNon-Inverting
Rds روشن (نوع) 50mOhm (Max)
حفاظت از خطاCurrent Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
جریان - خروجی (حداکثر) 19A