ZXMS6006DGTA
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT223
قسمت # NOVA:
12-112087-ZXMS6006DGTA
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ZXMS6006DGTA
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Power Switch/Driver 1:1 N-Channel 2.8A SOT-223-3
More Information
دسته بندیPMIC - سوئیچ های توزیع برق، درایورهای بار
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, INTELLIFET®
نوع سوئیچGeneral Purpose
ولتاژ - بار60V (Max)
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)3.3V, 5V
رابط کاربری On/Off
بسته / موردTO-261-4, TO-261AA
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-223-3
شماره محصول پایه ZXMS6006
نوع ورودیNon-Inverting
Rds روشن (نوع) 75mOhm
حفاظت از خطاCurrent Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
جریان - خروجی (حداکثر) 2.8A