BV1LB300FJ-CE2
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOP-J8
قسمت # NOVA:
12-1497-BV1LB300FJ-CE2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BV1LB300FJ-CE2
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Power Switch/Driver 1:1 P-Channel 1.7A 8-SOP-J
More Information
دسته بندیPMIC - سوئیچ های توزیع برق، درایورهای بار
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهAutomotive, AEC-Q100
نوع سوئیچGeneral Purpose
ولتاژ - بار3V ~ 5.5V
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)3V ~ 5.5V
رابط کاربری On/Off
بسته / مورد8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOP-J
شماره محصول پایه BV1LB300
نوع ورودیNon-Inverting
Rds روشن (نوع) 300mOhm
حفاظت از خطاOver Current, Over Temperature
جریان - خروجی (حداکثر) 1.7A