LM25101ASD-1/NOPB
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8WSON
قسمت # NOVA:
16-68023-LM25101ASD-1/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM25101ASD-1/NOPB
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-WSON (4x4)
More Information
دسته بندیPMIC - درایورهای دروازه
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-WSON (4x4)
شماره محصول پایه LM25101
سلسله-
پیکربندی هدایت شدهHalf-Bridge
تعداد رانندگان2
نوع دروازهN-Channel MOSFET
تامین کننده ولتاژ9V ~ 14V
ولتاژ منطقی - VIL، VIH2.3V, -
جریان - حداکثر خروجی (منبع، سینک)3A, 3A
بسته / مورد8-WDFN Exposed Pad
ولتاژ سمت بالا - حداکثر (بوت استرپ)100 V