BQ25010RHLR
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 20VQFN
قسمت # NOVA:
86-366545-BQ25010RHLR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BQ25010RHLR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Charger IC Lithium Ion/Polymer 20-VQFN (3.5x4.5)
More Information
دسته بندیPMIC - شارژرهای باتری
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری یو اس بی
شیمی باتریLithium Ion/Polymer
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 20-VQFN (3.5x4.5)
شماره محصول پایه BQ25010
ولتاژ - منبع تغذیه (حداکثر)6.5V
تعداد سلول ها1
حفاظت از خطاOver Temperature
ویژگی های قابل برنامه ریزیCurrent, Timer
سلسله-
جریان - شارژConstant - Programmable
جریان شارژ - حداکثر500mA
ولتاژ بسته باتری4.2V