ADP3810AR-4.2
IC BATT CHG CONTROLLER
قسمت # NOVA:
86-366572-ADP3810AR-4.2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP3810AR-4.2
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Charger IC Lithium Ion/Polymer 8-SOIC
More Information
دسته بندیPMIC - شارژرهای باتری
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
رابط کاربری -
شیمی باتریLithium Ion/Polymer
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIC
ولتاژ - منبع تغذیه (حداکثر)16V
تعداد سلول ها1 ~ 4
حفاظت از خطاOver Current, Over Voltage
ویژگی های قابل برنامه ریزیجاری
سلسله-
جریان - شارژConstant - Programmable
جریان شارژ - حداکثر6mA
ولتاژ بسته باتری4.2V
بسته / مورد8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)