LTC4054XES5-4.2#TRMPBF
IC BATT CHG LI-ION 1CEL TSOT23-5
قسمت # NOVA:
86-366419-LTC4054XES5-4.2#TRMPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LTC4054XES5-4.2#TRMPBF
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Charger IC Lithium Ion TSOT-23-5
More Information
دسته بندیPMIC - شارژرهای باتری
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری -
شیمی باتریLithium Ion
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSOT-23-5
شماره محصول پایه LTC4054
ولتاژ - منبع تغذیه (حداکثر)6.5V
تعداد سلول ها1
حفاظت از خطا-
ویژگی های قابل برنامه ریزی-
سلسله-
جریان - شارژConstant - Programmable
جریان شارژ - حداکثر800mA
ولتاژ بسته باتری4.2V