LTC4065LEDC-4.1#TRPBF
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DFN
قسمت # NOVA:
86-370143-LTC4065LEDC-4.1#TRPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LTC4065LEDC-4.1#TRPBF
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Charger IC Lithium Ion 6-DFN (2x2)
شیمی باتریLithium Ion
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-DFN (2x2)
شماره محصول پایه LTC4065
ولتاژ - منبع تغذیه (حداکثر)5.5V
تعداد سلول ها1
حفاظت از خطا-
ویژگی های قابل برنامه ریزی-
سلسله-
جریان - شارژConstant - Programmable
جریان شارژ - حداکثر250mA
ولتاژ بسته باتری4.1V