LTC4056ETS8-4.2#TRPBF
IC BATT CHG LI-ION 1CEL TSOT23-8
قسمت # NOVA:
86-370323-LTC4056ETS8-4.2#TRPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LTC4056ETS8-4.2#TRPBF
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Charger IC Lithium Ion TSOT-23-8
شیمی باتریLithium Ion
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSOT-23-8
شماره محصول پایه LTC4056
ولتاژ - منبع تغذیه (حداکثر)6.5V
تعداد سلول ها1
حفاظت از خطاOver Current, Over Temperature
ویژگی های قابل برنامه ریزیTimer
سلسله-
جریان - شارژConstant - Programmable
جریان شارژ - حداکثر700mA
ولتاژ بسته باتری4.2V