BQ25100YFPT
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DSBGA
قسمت # NOVA:
86-366836-BQ25100YFPT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BQ25100YFPT
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Charger IC Lithium Ion/Polymer 6-DSBGA
More Information
دسته بندیPMIC - شارژرهای باتری
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری -
شیمی باتریLithium Ion/Polymer
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-DSBGA
شماره محصول پایه BQ25100
ولتاژ - منبع تغذیه (حداکثر)6.45V
تعداد سلول ها1
حفاظت از خطاOver Temperature, Over Voltage, Short Circuit
ویژگی های قابل برنامه ریزیجاری
سلسله-
جریان - شارژConstant - Programmable
جریان شارژ - حداکثر250mA
ولتاژ بسته باتری4.2V