KC2520Z24.5760C15XXK
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
قسمت # NOVA:
289-1952727-KC2520Z24.5760C15XXK
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
KC2520Z24.5760C15XXK
بسته استاندارد:
2,000
24.576 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Standby (Power Down)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
پهنای باند طیف گسترده-
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 5µA
ثبات فرکانس±30ppm
سلسله KC2520Z
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ1.71V ~ 3.63V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.031" (0.80mm)
خروجی CMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 7.3mA
فرکانس 24.576 MHz