ASDM1-20.000MHZ-LC-T
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
قسمت # NOVA:
289-2060211-ASDM1-20.000MHZ-LC-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ASDM1-20.000MHZ-LC-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
20 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Standby (Power Down)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهMEMS
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 15µA
ثبات فرکانس±50ppm
سلسله ASDM, Pure Silicon™
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.035" (0.90mm)
خروجی LVCMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 15mA
فرکانس 20 MHz