ASTMLPA-18-125.000MHZ-EJ-E-T
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
قسمت # NOVA:
289-1949505-ASTMLPA-18-125.000MHZ-EJ-E-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ASTMLPA-18-125.000MHZ-EJ-E-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
125 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهMEMS
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 4mA
ثبات فرکانس±20ppm
سلسله ASTMLP
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ1.8V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.031" (0.80mm)
خروجی LVCMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 5.6mA
فرکانس 125 MHz