511BCA100M000BAG
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
قسمت # NOVA:
289-1953872-511BCA100M000BAG
شماره قطعه سازنده:
511BCA100M000BAG
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهSkyworks Solutions Inc.
RoHS 1
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه SI511
تشدید کننده پایهCrystal
پهنای باند طیف گسترده-
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 18mA
ثبات فرکانس±20ppm
سلسله Si511
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد6-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.050" (1.28mm)
خروجی LVDS
فعلی - عرضه (حداکثر) 23mA
فرکانس 100 MHz