510CBA100M000AAG
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
قسمت # NOVA:
289-1891870-510CBA100M000AAG
شماره قطعه سازنده:
510CBA100M000AAG
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
100 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهSkyworks Solutions Inc.
RoHS 1
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه SI510
تشدید کننده پایهCrystal
پهنای باند طیف گسترده-
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 18mA
ثبات فرکانس±25ppm
سلسله Si510
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.071" (1.80mm)
خروجی CMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 26mA
فرکانس 100 MHz