ASFL1-32.768MHZ-L-T
XTAL OSC XO 32.7680MHZ HCMOS TTL
قسمت # NOVA:
289-1960366-ASFL1-32.768MHZ-L-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ASFL1-32.768MHZ-L-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
32.768 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 10µA
ثبات فرکانس±100ppm
سلسله ASFL1
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.051" (1.30mm)
خروجی HCMOS, TTL
فعلی - عرضه (حداکثر) 45mA
فرکانس 32.768 MHz