XLL726250.000000I
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
قسمت # NOVA:
289-1965801-XLL726250.000000I
شماره قطعه سازنده:
XLL726250.000000I
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
250 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهRenesas Electronics America Inc
RoHS 1
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه XLL726
تشدید کننده پایهCrystal
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) -
ثبات فرکانس±25ppm