MC2016Z10.0000C19XSH
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
قسمت # NOVA:
289-1949075-MC2016Z10.0000C19XSH
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MC2016Z10.0000C19XSH
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
10 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Standby (Power Down)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
پهنای باند طیف گسترده-
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 5µA
ثبات فرکانس±30ppm
سلسله MC2016Z
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ1.71V ~ 3.63V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.031" (0.80mm)
خروجی CMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 6.5mA
فرکانس 10 MHz