EC5625ETTTS-12.000M TR
OSC XO 12MHZ 3.3V CMOS SMD
قسمت # NOVA:
289-1952729-EC5625ETTTS-12.000M TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
EC5625ETTTS-12.000M TR
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
12 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهEcliptek
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
پهنای باند طیف گسترده-
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 10µA
ثبات فرکانس±25ppm
سلسله EC56
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.039" (1.00mm)
خروجی LVCMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 6mA
فرکانس 12 MHz