NT5032BA-19.2M-NSC5118F
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ CMOS
قسمت # NOVA:
289-1953380-NT5032BA-19.2M-NSC5118F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NT5032BA-19.2M-NSC5118F
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
19.2 MHz VCTCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهNDK America, Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
پهنای باند طیف گسترده-
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) -
ثبات فرکانس±4.6ppm
سلسله NT5032BA
تایپ کنیدVCTCXO
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد10-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.083" (2.10mm)
خروجی CMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 6mA
فرکانس 19.2 MHz