ASEMB-26.000MHZ-LY-T
MEMS OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
قسمت # NOVA:
289-2072939-ASEMB-26.000MHZ-LY-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ASEMB-26.000MHZ-LY-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
26 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Standby (Power Down)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهMEMS
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 15µA
ثبات فرکانس±10ppm
سلسله ASEMB, Pure Silicon™
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.035" (0.90mm)
خروجی CMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 16mA
فرکانس 26 MHz