DSC1123DL5-100.0000
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
قسمت # NOVA:
289-2101978-DSC1123DL5-100.0000
شماره قطعه سازنده:
DSC1123DL5-100.0000
بسته استاندارد:
140
برگه اطلاعات فنی:
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه DSC1123
تشدید کننده پایهMEMS
پهنای باند طیف گسترده-
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 22mA
ثبات فرکانس±10ppm
سلسله DSC1123
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ2.25V ~ 3.63V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد6-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.035" (0.90mm)
خروجی LVDS
فعلی - عرضه (حداکثر) 32mA
فرکانس 100 MHz