ASGTX-D-100.000MHZ-1
XTAL OSC VCTCXO 100.0000MHZ LVDS
قسمت # NOVA:
289-1888076-ASGTX-D-100.000MHZ-1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ASGTX-D-100.000MHZ-1
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
100 MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3.135V ~ 3.465V - 6-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
تابع -
دمای عملیاتی -30°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) -
ثبات فرکانس±1ppm
سلسله ASGTX
تایپ کنیدVCTCXO
تامین کننده ولتاژ3.135V ~ 3.465V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد6-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.088" (2.24mm)
خروجی LVDS
فعلی - عرضه (حداکثر) 40mA
فرکانس 100 MHz