TSEAKLJANF-20.000000
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ CMOS
قسمت # NOVA:
289-1966247-TSEAKLJANF-20.000000
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TSEAKLJANF-20.000000
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
20 MHz VCTCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهTaitien
RoHS 1
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) -
ثبات فرکانس±280ppb
سلسله TS
تایپ کنیدVCTCXO
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد10-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.083" (2.10mm)
خروجی CMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 6mA
فرکانس 20 MHz