RV1S9960ACCSP-10YV#SC0
HI-SPEED OPTOCPLR 8PIN LSDIP
قسمت # NOVA:
359-2887600-RV1S9960ACCSP-10YV#SC0
شماره قطعه سازنده:
RV1S9960ACCSP-10YV#SC0
بسته استاندارد:
10
برگه اطلاعات فنی:
Logic Output Optoisolator 15Mbps CMOS 7500Vrms 1 Channel 50kV/µs CMTI 8-LSDIP
More Information
دسته بندیOptoisolators - خروجی منطقی
سازندهRenesas Electronics America Inc
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 110°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-LSDIP
شماره محصول پایه RV1S9960
سلسله-
ورودی ها - سمت 1/سمت 21/0
نوع ورودی-
جریان - خروجی / کانال10 mA
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V
بسته / مورد8-SOIC (0.543", 13.80mm Width)
ولتاژ - جداسازی7500Vrms
حالت مشترک مصونیت گذرا (حداقل)50kV/µs
تاخیر انتشار tpLH / tpHL (حداکثر)60ns, 60ns
زمان ظهور / سقوط (نوع) 5ns, 5ns
ولتاژ - جلو (Vf) (نوع) 1.55V
جریان - DC رو به جلو (اگر) (حداکثر)6mA