NOJB106M010RWJ
CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 10V 1210
قسمت # NOVA:
106-456208-NOJB106M010RWJ
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NOJB106M010RWJ
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
10 µF Niobium Oxide Capacitor 10 V 1411 (3528 Metric), 1210 2.2 Ohms
More Information
دسته بندیخازن های اکسید نیوبیم
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده 1210 (3528 Metric)
سلسلهOxiCap® NOJ
ظرفیت10 µF
جریان - نشتی2 µA
ضریب تلفات6%
بسته / مورد1411 (3528 Metric), 1210
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.083" (2.10mm)
اندازه / ابعاد0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)