CD15ED470GO3F
CAP MICA 47PF 2% 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298474-CD15ED470GO3F
شماره قطعه سازنده:
CD15ED470GO3F
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
47 pF Mica Capacitor 500 V Radial
More Information
دسته بندیخازن های میکا و PTFE
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهCD15
ظرفیت47 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.358" (9.10mm)