CDV19EF200JO3F
CAP MICA 20PF 5% 1KV RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298712-CDV19EF200JO3F
شماره قطعه سازنده:
CDV19EF200JO3F
برگه اطلاعات فنی:
20 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
RoHS 1
سلسلهCDV19
ظرفیت20 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.500" (12.70mm)