CD15CD100DO3
CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298803-CD15CD100DO3
شماره قطعه سازنده:
CD15CD100DO3
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
10 pF Mica Capacitor 500 V Radial
More Information
دسته بندیخازن های میکا و PTFE
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهCD15
ظرفیت10 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.358" (9.10mm)