CD15FD251FO3F
CAP MICA 250PF 1% 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298492-CD15FD251FO3F
شماره قطعه سازنده:
CD15FD251FO3F
برگه اطلاعات فنی:
250 pF Mica Capacitor 500 V Radial
سلسلهCD15
ظرفیت250 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.390" (9.90mm)