CDV16FF102JO3
CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298349-CDV16FF102JO3
شماره قطعه سازنده:
CDV16FF102JO3
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
1000 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
More Information
دسته بندیخازن های میکا و PTFE
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهCDV16
ظرفیت1000 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.461" L x 0.173" W (11.70mm x 4.40mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.500" (12.70mm)