CD15CD100JO3
CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298364-CD15CD100JO3
شماره قطعه سازنده:
CD15CD100JO3
برگه اطلاعات فنی:
10 pF Mica Capacitor 500 V Radial
سلسلهCD15
ظرفیت10 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.358" (9.10mm)