CD19FD152JO3
CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-299025-CD19FD152JO3
شماره قطعه سازنده:
CD19FD152JO3
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
1500 pF Mica Capacitor 500 V Radial
RoHS 1
سلسلهCD19
ظرفیت1500 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.520" (13.20mm)