MC12ED150J-F
CAP MICA 15PF 5% 500V 1210
قسمت # NOVA:
69-298674-MC12ED150J-F
شماره قطعه سازنده:
MC12ED150J-F
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
15 pF Mica Capacitor 500 V 1210 (3225 Metric)
More Information
دسته بندیخازن های میکا و PTFE
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهMC
ظرفیت15 pF
بسته / مورد1210 (3225 Metric)
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)