CD15FD501GO3F
CAP MICA 500PF 2% 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-299395-CD15FD501GO3F
شماره قطعه سازنده:
CD15FD501GO3F
برگه اطلاعات فنی:
500 pF Mica Capacitor 500 V Radial
سلسلهCD15
ظرفیت500 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.469" L x 0.220" W (11.90mm x 5.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.402" (10.20mm)