CDV30FF103JO3F
CAP MICA 10000PF 5% 1KV RADIAL
قسمت # NOVA:
69-299054-CDV30FF103JO3F
شماره قطعه سازنده:
CDV30FF103JO3F
برگه اطلاعات فنی:
10000 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
RoHS 1
سلسلهCDV30
ظرفیت10000 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.819" L x 0.421" W (20.80mm x 10.70mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.909" (23.10mm)