CY7C1380KV33-167AXI
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
قسمت # NOVA:
24-852296-CY7C1380KV33-167AXI
شماره قطعه سازنده:
CY7C1380KV33-167AXI
بسته استاندارد:
360
برگه اطلاعات فنی:
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 167 MHz 3.4 ns 100-TQFP (14x20)
More Information
دسته بندیحافظه
سازندهCypress Semiconductor Corp
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 100-TQFP (14x20)
شماره محصول پایه CY7C1380
سلسله-
فرمت حافظهSRAM
اندازه حافظه18Mb (512K x 36)
رابط حافظهParallel
فرکانس ساعت167 MHz
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه-
زمان دسترسی3.4 ns
تامین کننده ولتاژ3.135V ~ 3.6V