25LC512-E/SM
IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIJ
قسمت # NOVA:
24-282819-25LC512-E/SM
شماره قطعه سازنده:
25LC512-E/SM
بسته استاندارد:
90
برگه اطلاعات فنی:
EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 20 MHz 8-SOIJ
More Information
دسته بندیحافظه
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIJ
شماره محصول پایه 25LC512
سلسله-
فرمت حافظهEEPROM
اندازه حافظه512Kb (64K x 8)
رابط حافظهSPI
فرکانس ساعت20 MHz
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه5ms
تامین کننده ولتاژ2.5V ~ 5.5V
بسته / مورد 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)