CY15B108QN-20LPXC
IC FRAM 8MBIT SPI 20MHZ 8GQFN
قسمت # NOVA:
24-850999-CY15B108QN-20LPXC
شماره قطعه سازنده:
CY15B108QN-20LPXC
بسته استاندارد:
490
برگه اطلاعات فنی:
FRAM (Ferroelectric RAM) Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 20 MHz 8-GQFN (3.23x3.28)
More Information
دسته بندیحافظه
سازندهCypress Semiconductor Corp
RoHS 1
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-GQFN (3.23x3.28)
شماره محصول پایه CY15B108
سلسلهExcelon™-LP,F-RAM™
فرمت حافظهFRAM
اندازه حافظه8Mb (1M x 8)
رابط حافظهSPI
فرکانس ساعت20 MHz
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه-
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 3.6V